Produkcja i montaż układów elektronicznych

Produkcja i montaż elektroniki

Masz problem z produkcją i montażem elektroniki?

Dobrze trafiłeś! Pomożemy Ci!

 

Gwarantujemy w 100% profesjonalną współpracę. Działamy zgodnie z polityką jakości ISO 9001:2015

Naturalnym dopełnieniem oferty jest montaż projektowanych przez nas układów.
Usługi montażu obejmują:
-dostarczenie obwodów PCB,
-montaże SMT -posiadamy własną linie do montaży w technologi SMT,
-montaż THT elementów przewlekanych,
-montaż mechaniczny ( obudowy , mocowania itp.)
-testowanie,
-pakowanie do transportu.

Produkcja i montaż elektroniki wg ISO 9001:2015

Od marca 2018 roku jesteśmy szczęśliwym posiadaczem certyfikatu świadczącego o wprowadzeniu systemu zarządzania jakością wg PN-EN ISO 9001:2015.

Co to oznacza?

Celem nadrzędnym PRODEL – producenta elektroniki jest osiągnięcie pełnej satysfakcji i uznania ze strony naszych Klientów.

  • Oznacza to, że nasze  usługi i produkty  spełniają wszystkie wymagania Klientów, pod względem technicznym, funkcjonalnym i estetycznym, oraz są w pełni bezpieczne. Gwarantuje to dobrą współpracę z Klientami i zapewnia sukces naszej Firmy.
  • W celu realizacji Polityki Jakości stosujemy wszystkie dostępne narzędzia przewidziane przez System Zarządzania Jakością ISO 9001:2015. Wprowadziliśmy mechanizmy motywujące pracowników do coraz większej troski o jakość ich pracy. Za priorytet uznaliśmy mechanizmy kontrolne, mające zapewnić całkowitą eliminację wszelkich wad i gwarantujących najwyższy efekt estetyczny.
  • Deklarujemy stałe i konsekwentne prowadzenie działań w kierunku doskonalenia procesów, a w konsekwencji usług i wyrobów oraz promowanie pro-jakościowej świadomości u naszych pracowników.
  • Firma nasza weryfikuje kontekst swojej działalności. Identyfikuje ryzyka i szanse w ramach realizowanych procesów oraz zarządza nimi.
wyślij zapytanie

Zapytaj o ofertę już dziś!