ww
Wyślij ZAPYTANIE
Wyślij Zapytanie

Nie jesteśmy korporacją, ale stabilną firmą z dużym doświadczeniem, dlatego u nas każdy klient to kluczowy klient.

Co Cię interesuje?

Projekt elektronicznyMontaż SMT/SMDMontaż THTMontaż wiązekinne

Administratorem Twoich danych jest firma Prodel Arkadiusz Grzyb, 91-341 Łódź, ul. Pojezierska 90. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Więcej na ten temat w polityce prywatności. Oświadczam, że zapoznałam/-łem się z Polityką prywatności oraz, że akceptuje ją.

Wyrażam zgodę na przetwarzane moich danych osobowych, w tym imienia, nazwiska, adresu email przez Prodel Arkadiusz Grzyb, 91-341 Łódź, ul. Pojezierska 90 w związku z przesłaniem zapytań przez formularz kontaktowy lub komunikator. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi przez Prodel Arkadiusz Grzyb, 91-341 Łódź, ul. Pojezierska 90 informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na kontaktowanie się ze mną przez Prodel Arkadiusz Grzyb, 91-341 Łódź, ul. Pojezierska 90, przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, w tym telefonu i komputera, w celu marketingu bezpośredniego.

Wyrażam zgodę na przetwarzane moich danych osobowych, w tym imienia, nazwiska, adresu, adresu email, telefonu przez Prodel Arkadiusz Grzyb, 91-341 Łódź, ul. Pojezierska 90.


hh
DANE FIRMY:
Prodel Arkadiusz Grzyb
ul. Pojezierska 90
91-341 Łódź
NIP.: 727-244-86-69
adres ZAKŁADU:

Łódź

ul. Pojezierska 90
Phone
+48 537 193 894
email
info@prodel.com.pl

Godziny pracy

Pon.-PT.
8:00 – 16:00
SOb.
NIECZYNNE
Niedz.
NIECZYNNE

Jesteśmy w centrum Polski

KLAUZULA INFORMACYJNA

Drogi użytkowniku, poprzez kliknięcie na „Przejdź do serwisu” zgadzasz się na to, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane w taki sposób, jak zostało opisane poniżej.

Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie. Więcej informacji na temat zakresu danych osobowych oraz cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Prodel Arkadiusz Grzyb, Łódź ul. Batalionówch Chłopskich 6/11.