O nas

PRODEL – O Nas

Prodel jest firmą elektroniczną działającą od 2005 roku. Podstawowym profilem naszej działalności jest projektowanie, produkcja układów i urządzeń elektronicznych. Posiadamy biuro projektowe oraz część  produkcyjną.

Od początku naszej działalności skupiamy się w znacznym stopniu na tworzeniu układów elektronicznych wg specyfikacji naszych klientów.

Oferujemy pełen zakres usług:

 1. Tworzymy projekt urządzenia elektronicznego
 2. Wykonujemy prototyp
 3. Testujemy
 4. Produkujemy serie

Współpracujemy z wieloma firmami dlatego też często pomagamy w innym zakresie jak np. w tworzeniu  dedykowanej obudowy własnego produktu.

Prócz projektowania elektroniki zajmujemy się również jej montażem. Posiadamy własną linie do montażu powierzchniowego SMT oraz wykonujemy montaż przewlekany THT.

Nie jesteśmy korporacją, ale stabilną firmą z dużym doświadczeniem, dlatego u nas każdy klient to kluczowy klient 🙂

Producent elektroniki wg ISO 9001:2015

Od kwietnia 2018 roku jesteśmy szczęśliwym posiadaczem certyfikatu świadczącego o wprowadzeniu systemu zarządzania jakością wg PN-EN ISO 9001:2015.

PRODEL [J2015] - C2018 (polska)

Co to oznacza?

Celem nadrzędnym PRODEL – producenta elektroniki jest osiągnięcie pełnej satysfakcji i uznania ze strony naszych Klientów.

 • Oznacza to, że nasze  usługi i produkty  spełniają wszystkie wymagania Klientów, pod względem technicznym, funkcjonalnym i estetycznym, oraz są w pełni bezpieczne. Gwarantuje to dobrą współpracę z Klientami i zapewnia sukces naszej Firmy.
 • W celu realizacji Polityki Jakości stosujemy wszystkie dostępne narzędzia przewidziane przez System Zarządzania Jakością ISO 9001:2015. Wprowadziliśmy mechanizmy motywujące pracowników do coraz większej troski o jakość ich pracy. Za priorytet uznaliśmy mechanizmy kontrolne, mające zapewnić całkowitą eliminację wszelkich wad i gwarantujących najwyższy efekt estetyczny.
 • Deklarujemy stałe i konsekwentne prowadzenie działań w kierunku doskonalenia procesów, a w konsekwencji usług i wyrobów oraz promowanie pro-jakościowej świadomości u naszych pracowników.
 • Firma nasza weryfikuje kontekst swojej działalności. Identyfikuje ryzyka i szanse w ramach realizowanych procesów oraz zarządza nimi.

MÓWIMY ZDECYDOWANE NIE ! 

 

NIE –> dla dużej struktury firmy

NIE –> dla rotacji pracowników

NIE –> dla braku pełnego zaangażowania firmy

NIE –> dla braku poszerzania wiedzy.

U NAS:

 

 • działamy zgodnie z ISO 9001:2015
 • Czas decyzji jest krótki
 • Stały zespół pracowników od wielu lat
 • 13 lat doświadczenia
 • Współpraca na każdym etapie projektu
 • Stale zdobywamy wiedzę i umiejętności z zakresu elektroniki.

WYŚLIJ ZAPYTANIE

Chcesz się Przekonać?